Yamaha Advanced Riding Course

5 mei 2010

Aanstaande maandag 10 mei verzorgt Yamaha Motor Nederland, exclusief voor bezitters van een Yamaha Supersport motor een complete rijvaardigheidscursus op het TT Circuit van Assen. De Yamaha Advanced Riding Course (YARC) biedt de unieke kans om als beginner kennis te maken met het circuitrijden of als circuitrijder meer vooruitgang te boeken. De exclusieve circuit- en rijvaardigheidscursus wordt namelijk onder leiding van Wilco Zeelenberg en Patrick van den Goorbergh en hun zeer ervaren team gegeven. Persoonlijke aandacht en begeleiding staan hierbij centraal.

Maximaal 70 deelnemers rijden tijdens de Yamaha Advanced Riding Course in totaal vijf sessies en per sessie zijn er maximaal 24 Yamaha rijders op de baan. Er wordt er een indeling gemaakt op niveau, zodat iedereen aan het eind van de dag beter, sneller en veiliger rijdt. Zo hebben Wilco Zeelenberg en Patrick van den Goorbergh samen met hun team ook de mogelijkheid om elke rijder persoonlijk, met behulp van video-analyses, na en tijdens elke sessie volop aanwijzingen te geven.

Ook zijn er volop instructeurs aanwezig, zoals Bob Withag, Raymond Schouten, Kervin Bos, Marcel van Nieuwenhuizen, Sven Ahnendorp, Torleif Hartelman, Rik Lenters, Wim Kroegman, Ron van Steenbergen en anderen. Deze instructeurs zullen je alles vertellen over ideale lijnen, rem- en bochtentechnieken om jou een perfecte ronde te laten op het legendarische TT Circuit.

Inschrijving staat open voor iedere bezitter van een Yamaha Supersport motor, dus schrijf je snel in om een plekje te bemachtigen!

» Meer informatie vind je hier

Poll Onderdelen